Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет Прізвище, ім’я учня Клас Місце Прізвище вчителя, що підготував учня
Трудове навчання Остапенко Вікторія 9-Б 1 Прокопенко А.А.
Астрономія Гудим Марина 10-А 2 Шаповалова В. В.
Економіка Гудим Марина 10-А 2 Селевко О.В.
Інформаційні технології Зіменко Олександр 10-А 2 Дорохова Л. В.
Хімія Буц Софія 10-А 3 Мирошниченко Н.Л.
Російська мова та література Алексеєнко Олександра 9-Б 3 Копіна І.А.

Результати участі учнів у творчих конкурсах

Назва конкурсу Прізвище, ім’я учня Клас Місце/номінація Прізвище вчителя, що підготував учня
ІІ відбірковий етап районного конкурсу учнівських проектів серед закладів загальної середньої освіти «Індустріальний – район комфортного майбутнього» Ноздріна Анастасія Глинська Вероніка
Печко Карина Цвєткова Юлія
9-Б

2 Бульба В.В.
Районний конкурс творчих робіт учнів «Харків космічний» Алексєєнко Олександра 9-Б учасниця Бульба В.В.
Районний традиційний конкурс читців «Слобожанські музи» Ляшова Поліна 1-А 3 Ярошевська Ю.Ю.
Бондаренко Андрій 8-Б 3 Прощай О.В.
Логовський Євген 6-А Номінація «За душевність прочитання вірша» Прощай О.В.
Традиційний районний конкурс пісні про мир «Мелодія миру»
Латишева Марія Підгатець Єва

Колектив ХЗОШ №168
8-В
2 Пущіна Т.В., Прощай О.В.,
Бульба В.В.
Районний етап конкурсу «Учень року – 2022» Краснікова Анастасія 10-А Номінація «Творча особистість року» - учасниця Бульба В.В., Прощай О.В.
Міського конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» для учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти. Номінація «Мій Харків – мої крила» (відеороботи) Ноздріна Анастасія Глинська Вероніка
Печко Карина Цвєткова Юлія
9-Б

2 Бульба В.В.
Міський конкурс творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» - районний етап: номінація «Харків – місто моє» (вірш) Барков Максим 7-А 1 Прощай О.В.
Міський конкурс творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» - районний етап: номінація «Стежками Г.С.Сковороди» - (вірш) Барков Максим 7-А 3 Прощай О.В.
Міський конкурс творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» - районний етап: номінація «Присвята рідному місту» -(есе) Олійник Єлизавета

Прозорова Дар’я

8-Б

Прощай О.В.,

Пашкова Л.К.
Районний Конкурс творчих робіт до дня Соборності України «Україна – це я, Україна – це ти» Колективна робота учнів 1-В та 2-В класів 1-В, 2-В 3 Новікова О.Ю., Побединська Н.О.