Умови участі у додатковій сесії ЗНО-2018

Умови участі у додатковій сесії ЗНО-2018 розміщені у ПРЕС-РЕЛІЗІ ХРЦОЯО

В Україні запустили безкоштовну онлайн-платформу для підготовки до ЗНО

Студія онлайн-освіти EdEra запустила в пробному режимі безкоштовну платформу для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

(за матеріалами сайту http://nus.org.ua/)

Додаткова сесія ЗНО-2018

Детальніше про умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання можна ознайомитися за посиланням http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2018/01/nakaz_95.pdf

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018

З метою інформування випускників закладів освіти та громадськості Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти надіслав "Важливу інформацію для учасника ЗНО-2018" від 13.04.2018 (див. вкладення "Прес-реліз ХРЦОЯО квітень")

На сайті Українського центру з 30 квітня 2018 року будуть розміщені запрошення-перепустки з інформацію про місце та час проведення ЗНО.

Необхідно, заздалегідь ознайомитися із маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО.

Допуск учасників до пункту проведення ЗНО триває з 10.15 до 10.50.

Учасники, які запізнились, до пункту проведення ЗНО не допускаються.

Важливо! У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО не допускається.

Окрім документів із собою необхідно мати дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.


Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.https://zno.osvita.ua/

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом«Довідка».

Новини ЗНО-2018

Рекомендації щодо реєстрації для участі в ЗНО - 2018

На сайті УЦОЯО у розділі «Учасникам/Процедура реєстрації» розміщено інформацію щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році.
Процедура реєстрації для різних категорій осіб дещо відрізняється, тому інструкції щодо реєстрації поділено на дві групи, залежно від того, чи будуть учасники проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Перед початком реєстрації необхідно ознайомитися з відповідною інструкцією. Це допоможе успішно зареєструватися для участі в тестуванні.

ТИПОВІ ПОМИЛКИ, ЧЕРЕЗ ЯКІ УЧАСНИКАМ БУДЕ ВІДМОВЛЕНО У РЕЄСТРАЦІЇ

v не надано копію документа про повну загальну середню освіту (атестат);

v не надано копію документа про зміни у ПІБ (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

v не надано фотокартки;

v фотокартки не відповідають вимогам (дві однакові кольорові або чорно-білі фотокартки для документів, розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку особи);

v немає у реєстраційні картці підпису заявника.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НАДСИЛАТИ ДО ХАРКІВСЬКОГО РЦОЯО НЕ ПОТРІБНО: копію свідоцтва про базову загальну середню освіту, ідентифікаційний код.

ПЕРЕВІРКА СТАНУ РЕЄСТРАЦІЇ

Перевірити стан реєстрації можливо на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua у розділі «Стан опрацювання документів».

Сервіс надає можливість перевіряти та відслідковувати стан надходження документів, їх опрацювання, відправку сертифікатів за номером реєстраційної картки (що відображено в контрольно-інформаційному листку).

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДАНИХ

Комплект реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО надсилається рекомендованим листом (останній день відправки визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті – 19.03.2018).

Після отримання від Харківського РЦОЯО Сертифікату, реєстраційного повідомлення учасника ЗНО, інформаційного бюлетеня «ЗНО 2018 рік» до 02.04.2017 учасник може внести зміни до реєстраційних даних (у разі потреби), здійснивши перереєстрацію на веб-сайті УЦОЯО розділ «Внести зміни».

Нову реєстраційну картку та раніше отриманий Сертифікат потрібно надіслати до Харківського РЦОЯО.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

З 6 лютого 2018 року в Україні тривала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.
19 березня 2018 року – останній день реєстрації.
Зміни до реєстраційних даних можна було вносити до 2 квітня 2018 року.
Програма реєстрації була розміщена на веб-сайті УЦОЯО testportal.gov.ua.

Зареєструватися на ЗНО-2018 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.

Особливості проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році


Міністерством освіти і науки України надані роз'яснення щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році. Відповідний лист від 22.01.2018 №1/9-27 оприлюднено на сайті МОН України.
У відомстві зазначають, що державна підсумкова атестація з англійської, німецької, іспанської або французької мов буде проводитись як предмет за вибором.
Для проведення ДПА з іноземної мови у формі ЗНО у предметному тесті використовуються завдання двох рівнів складності: стандарту та профільного.
Учні, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, мають у процесі реєстрації для участі в ЗНО зазначати рівень складності завдань «стандарту» (такі учні отримують оцінку за ДПА за результатами виконання частини завдань тесту, яка відповідає рівню стандарту або академічному).
Учні, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні - мають зазначати рівень складності завдань «профільний» (такі учні отримують оцінку за ДПА за результатами виконання завдань усього тесту).

Пробне ЗНО-2018

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання тривала
з 09 до 31 січня 2018 року.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО
з української мови та літератури (24 березня),
а також у одному із запропонованих предметів
за вибором (31 березня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов.

Про особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2018 році

24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).
Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.З 09 до 31 січня 2018 року на сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» відбудеться реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей.
У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.
Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.
Учасники пробного ЗНО з іноземних мов зможуть пройти процедуру тестування з цього предмета з аудіюванням.
Основні кроки для реєстрації на пробне ЗНО:
1) ознайомитися з Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання;
2) сформувати реєстраційну заяву за допомогою спеціального сервісу, вказавши такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, категорію випускника (випускник поточного року, учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу І-ІІ р. а, випускник минулих років), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, обрати із запропонованого переліку населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО;
3) заповнити всі поля електронної форми, отримати персональний пароль і код (зберегти!) до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО»;
4) зайти на сторінку «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» роздрукувати реквізити для оплати кожного замовленого предмету окремо та реєстраційну заяву;
5) оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО;
6) оплатити послугу з проведення пробного ЗНО протягом 3-х робочих днів із дня електронної реєстрації (квитанцію зберігати в себе), але не пізніше трьох робочих з останнього дня визначеного строку реєстрації;
7) перевірити стан надходження оплати та реєстраційної заяви на сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» через 10 робочих днів з дня оплати та відправки реєстраційної заяви.
8) самостійно роздрукувати запрошення на пробне ЗНО з 1 березня 2018 року зі сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Участь у пробному ЗНО є добровільною.
Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів та для конкурсного відбору до ВНЗ.

Терміни проведення ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.


Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

З 06 лютого по 19 березня 2018 року.

Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 02 квітня 2018 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме
з 22 травня по 13 червня 2018 року.

Тестування відбудуться:

- з математики – 22 травня,

- з української мови і літератури – 24 травня,

- з іспанської, німецької, французької мов – 29 травня,

- з англійської мови – 01 червня,

- з біології – 04 червня,

- з історії України – 06 червня,

- з географії – 08 червня,

- з фізики – 11 червня,

- з хімії – 13 червня.

8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженимнаказомМіністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Особливості ЗНО -2018

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року буде проводитись за програмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року. Програми зовеішнього незалежного оцінювання містить вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Характеристика сертифікаційних робіт
з навчальних предметів ЗНО
На сайті УЦОЯО у розділі «Предмети ЗНО»розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
(за матеріалами сайту http://testportal.gov.ua)
Кiлькiсть переглядiв: 328