/Files/images/школа.JPG

вул. Велика Кільцева, 12
тел.(057)396-16-57

Державна атестація навчального закладу

Відповідно до наказу управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради від 29.10.2015 №189 ''Про результати державної атестації Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №168 Харківської міської ради Харківської області» та на підставі висновку атестаційної комісії Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №168 Харківської міської ради Харківської області визнано атестованою та підтверджено право Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №168 Харківської міської ради Харківської області на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

/Files/images/3-poloska-1.png

Матеріально-технічна база закладу загальної середньої освіти

• 54 навчальні кабінети
  • бібліотека