Заняття з підвищення кваліфікації педагогічних працівників початкової школи та заступників директорів з навчально-виховної роботи

17.03.2018 розпочалися заняття з підвищення кваліфікації педагогічних працівників: «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти». Наші педагоги: Дахіна Н.В., Погребняк Ю.О., Пономарьова О.М.та заступник директора з навчально-виховної роботи Прокопенко А.А. беруть участь у заняттях, які проходять на базі ХСШ № 155. Під час занять вони ознайомилися з Концепцією Нової української школи, викликами, що стоять перед початковою школою; обговорили нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи; практично ознайомилися з методикою проведення ранкових зустрічей та особливостями встановлення правил.

/Files/images/IMG-cd226bd4c3ac2109b7d7361fcc68efa4-V.jpg