/Files/images/0_zimov_kankuli2017/images.jpg Ласкаво просимо!

Якщо Ви зайшли на наш сайт в перший раз, то радимо почати знайомство з Карти сайту. Вона дає наочне уявлення про структуру сайту і про великий обсяг інформації, розміщеної на його сторінках. Ви без проблем можете знайти потрібну сторінку сайту.

Шановні батьки! Ви можете чекати від нашої школи наступне:

• доброзичливу атмосферу, яка сприяє участі вас в якості партнерів в освіті дитини;

• шанобливе доброзичливе ставлення з боку працівників школи;

• своєчасне і грамотне реагування на хвилюючі вас запитання;

• інформацію про те, як допомогти дітям виконувати домашні завдання і підтримувати навчання вдома.

Батькам майбутніх першокласників
2017/2018 року навчання про Інтернет-збори

Шановні, батьки майбутніх першокласників! Доводимо до вашого відома, що з 01.03.2017 по 01.04.2017 проводитимуться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників (лист Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від24.02.2017 №595/02-20/17 «Про проведення Інтернет-зборів батьків майбутніх першокласників» Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».
Запрошуємо Вас прийняти активну участь в Інтернет-зборах батьків майбутніх першокласників.